Odpady medyczne są bez wątpienia niebezpieczne. Zagrożenie skażeniem biologicznym, ryzyko przenoszenia bakterii, wirusów i patogenów na ludzi i zwierzęta to wyzwania, które podejmujemy z pełną powagą w Bytomiu, w WASTE-MED.
Znamy polskie przepisy nakładające obowiązek właściwego gospodarowania takimi odpadami i wiemy, jak zarządzać pozostałościami powstającymi w toku działalności medycznej, aby nie stanowiły zagrożenia dla otoczenia.